Konkurs na najlepszy sklep z żywnością ekologiczną 2013

Dla sklepów!

Żywność Ekologiczna, coraz częściej jest tematem rozmów Polaków. Jest promowana przez media i dietetyków. O jej walorach zdrowotnych i smakowych słyszał już zapewne każdy z Was. Ale czy wiemy czym naprawdę jest żywność ekologiczna? Gdzie można ją kupić? Czy jest ktoś kto wyjaśni nam na czym polega jej fenomen? Pora wskazać wszystkim jasny kierunek. Tak, tu właśnie znajdziemy żywność ekologiczną!

Stowarzyszenie Polska Ekologia i Międzynarodowe Targi Łódzkie, mają przyjemność zaprosić państwa do udziału w jedynym takim ogólnopolskim konkursie na najlepszy sklep z Żywnością Ekologiczną w Polsce. Każdy sklep mający choć 1% produktów bio w swoim asortymencie może wziąć udział. Dodatkowo właściciele sklepów, mogą zgłosić swoich 2 pracowników, do konkursu na najlepszego eko-sprzedawcę. To jedyna taka okazja by wypromować swój sklep i udowodnić że warto kupować Żywność Organiczną. Do wygrania cenne nagrody.

Miejsce I - Voucher o wartości 3000zł na zakupy w ZM Jasiołka, stoisko z zabudową modułową (6m2) NATURA FOOD 2014 + pakiet VIP na wydarzenia, które będą miały miejsce podczas NATURA FOOD 2014 ufundowane przez MTŁ oraz 50% zniżki na certyfikację przez jednostkę certyfikującą Ekogwarancja PTRE.

Miejsce II - Voucher o wartości 1500zł oraz 50% zniżki na certyfikację ufundowany przez jednostkę certyfikującą Ekogwarancja PTRE.

Miejsce III - Voucher o wartości 500zł na zakupy w Runoland oraz 50% zniżki na certyfikację przez jednostkę certyfikującą Ekogwarancja PTRE.

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie konkursu na stronie:

http://zdrowazywnosctojestto.cba.pl/

http://www.polskaekologia.org/

http://www.targi.lodz.pl/

oraz na facebooku:

https://www.facebook.com/ZdrowaZywnoscToJestTo

1 comment

  1. Administracja Grudzień 1, 2013 7:54 pm  Odpowiedz

    Najlepsze Sklepy z Żywnością Ekologiczną 2013 w Polsce:

    1) Organic Corner – Food Store & Bistro
    2) Smak Natury
    3) Magiczny Ogród

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *