Konkurs na Eko-Sprzedawcę 2013

Dla sprzedawców!

Za co klienci cenią sobie sklepy z żywnością ekologiczną? Za profesjonalizm obsługi, indywidualne podejście ekspedientów, najwyższą jakość produktów. Nie jeden klient sklepu ze zdrową żywnością boryka się z wieloma problemami zdrowotnymi, oczekując od takiego sklepu i ekspedienta porady w doborze i wyborze najlepszej żywności, która niejednokrotnie może przyczynić się do przywrócenia mu zdrowia. Czy w naszych sklepach są jeszcze życzliwi, otwarci na potrzeby innych sprzedawcy? Czy zastąpili ich sezonowi pracownicy bez wiedzy i wykształcenia, chcący wakacyjnie dorobić?

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepszego eko-sprzedawce. Przetestujemy nie tylko sposób podejścia do klienta, ale i wiedzę o wybranych produktach. Uważasz że żywność ekologiczna jest dla Ciebie czymś więcej niż towarem na półce? Znasz jej zalety i właściwości? Podziel się z nami swoim doświadczeniem i zostań najlepszym eko-sprzedawcą w Polsce.

Do wygrania cenne nagrody

Miejsce I - Voucher o wartości 2500zł na wycieczkę – dla najlepszego ekosprzedawcy. – ufundowany przez Stowarzyszenie Polska Ekologia.

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie konkursu na stronie:

http://zdrowazywnosctojestto.cba.pl/

http://www.polskaekologia.org/

http://www.targi.lodz.pl/

oraz na facebooku:

https://www.facebook.com/ZdrowaZywnoscToJestTo

1 comment

  1. Administracja Grudzień 1, 2013 7:55 pm  Odpowiedz

    Najlepsi Eko-sprzedawcy 2013 w Polsce:

    1) Agata Czamańska
    2) Barbara Kwiatosz
    3) Katarzyna Mirek

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *